Přijímačky nanečisto 2021

Chystá se vaše dítě v dubnu na přijímací zkoušky na střední školu či gymnázium? A chcete mít jistotu, že jimi projde bez zbytečného stresu? Již druhým rokem vám nabízíme možnost zkusit si přijímací zkoušky nanečisto.

„Ostré“ CERMAT testy z českého jazyka a matematiky je nutno absolvovat v jednom dni. Na český jazyk je 70 minut, na matematiku je 85 minut. Kalkulačky jsou zakázané, psací a rýsovací pomůcky je nutno mít vlastní.

Přijímačky nanečisto ve 2+2 škole matematiky se tuto zkoušku dětem snaží maximálně přiblížit a napodobují ji se vším všudy. Žák musí být na místě čtvrt hodiny před začátkem. První bude test z matematiky (85 min), druhý test z českého jazyka (70 min) a dvouhodinová přestávka je zkrácena pouze na 25 minut. Testování tak zabere jen tři hodiny čistého času.

Výhody přijímaček nanečisto ve 2+2 škole matematiky:

  • Pro tuto příležitost jsme vytvořili unikátní testy podle standardů a požadavků CERMATu jak z matematiky, tak českého jazyka. Nestane se tak, že by vaše dítě psalo již stejný nebo podobný test
  • Seznámíte se se strukturou testů z matematiky i českého jazyka
  • Naučíte se pracovat se záznamovým archem
  • Zjistíte, jak na tom jste a do termínu ostrých přijímacích zkoušek bude prostor a čas se zaměřit na to, co vás bude nejvíce trápit

Informace o zkouškách a termíny:

Z důvodu vládních opatření proti koronaviru jsme pro své studenty připravili přijímací zkoušky nanečisto z pohodlí domova.
Prostřednictvím unikátního zkušebního testu si naši studenti mohou otestovat své znalosti z matematiky i českého jazyka.
Zkoušky nanečisto jsou určeny pro žáky 9. tříd. 


Přijímačky z domova:

Nově nabízíme možnost napsání zkušebních testů z domova.

  • Poštou Vám na adresu zašleme testové zadání z matematiky i českého jazyka
  • Včetně záznamových archů
  • Včetně klíče správných odpovědí
  • správného postupu k řešení úloh (jak správně vypracovávat jednotlivé úlohy + pár tipů od lektorky, jak s testy pracovat, čemu se věnovat a čemu se vyvarovat)

Při psaní testů z domova doporučujeme dodržet časový limit a využívat pouze povolené pomůcky. Přesné instrukce od nás dostanete společně s testovým zadáním poštou.


Cena:

Přijímačky z domova = 500 Kč

V případě zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky nebo emailem: https://2plus2pribram.cz/kontakt/